Ks. Jacek Nazaruk nowym Proboszczem naszej Parafii

Z dniem 1 lipca 2024 roku ks. Biskup Kazimierz Gurda nominował ks. Kanonika Jacka Nazaruka Proboszczem Parafii pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny w Suchożebrach i Dziekanem dekanatu suchożebrskiego. Oficjalne powitanie odbyło się w niedzielę 7 lipca z udziałem Dziekana dekanatu siedleckiego ks. Dariusza Mioduszewskiego, który przekazał klucze nowemu ks. Proboszczowi.

Księdzu Proboszczowi Jackowi życzymy wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów, życzliwości ludzkich serc oraz wszelkiego dobra na lata pracy w naszej wspólnocie parafialnej. Niech Dobry Bóg dodaje sił potrzebnych w prowadzeniu naszej owczarni. Maryja – nasza Mama, Matka Kapłanów niech otacza płaszczem swojej matczynej opieki i udziela samych dobrych rad.

Pamiętajmy w swoich modlitwach o nowym Ks. Proboszczu

Możliwość komentowania została wyłączona.